top of page
מעקבי אישות
_edited.jpg

מעקבי אישות

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לגירושין היא בגידה.

זהו מעשה המוביל להשלכות הרסניות על הקשר הזוגי, עלול לפגוע עמוקות בנפש הנבגד/ת וגורם לאובדן אמון אותו קשה לבסס מחדש.

כאשר עולה החשד לבגידה, ניתן להיעזר בשירותי מעקב אישות במטרה להגיע לחקר האמת.

 

אנו ב״קלוז אפ – בילוש, מעקבים וחקירות פרטיות״ מתמחים במעקבי אישות ונחשבים למובילים בתחום. החקירה מתחילה בפגישה עם הלקוח במסגרתה אנו מקבלים את כל הנתונים על בן/ת הזוג החשוד/ה בבגידה כולל תמונות לזיהוי, מידע על מקום ושעות העבודה, פרטי הרכב שבשימוש,

סדר היום, דפוסים והרגלים ועוד.

אנו עורכים מעקבים על מנת לאשר או להפריך את החשד לבגידה, תוך השגת ראיות חותכות באמצעות וידאו, תמונות, תיעוד וראיות שונות.

 

למעשה הבגידה יש חשיבות רבה בבית הדין הרבני.

אישה אשר הוכח כי בגדה אינה זכאית ל"מזונות אישה" והבעל הנבגד אינו נדרש לשלם את סכום הכתובה במסגרת הגירושין.

בנוסף, הוכחת הבגידה מהווה עילה מספקת לקבלת גט, לדוגמא כאשר בעל שהוכח כי מנהל רומן ובגד באשתו יאלץ לקבל את דינו בבית הדין הרבני במתן גירושין למרות סרבנותו.

אנו ב״קלוז אפ – בילוש, מעקבים וחקירות פרטיות״ עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע לאדם הנבגד בהליך הגירושין, באיסוף מירב הראיות החותכות לכך שמדובר

בבגידה קבועה (רומן מתמשך) ולאו דווקא חד פעמית.

 

מעידה חד פעמית או רומן מתמשך?

ברוב המקרים כאשר מוגשת תלונת הנבגד לבית הדין הרבני על בגידה חד פעמית, בין הדין הרבני יכול ואכן שולח את בני הזוג לפיוס "שלום בית", לכן קיימת החשיבות להוכחה כי המדובר ברומן מתמשך (אם כמובן אכן הדבר).

ייעוץ בטחוני מודיעין עסקי

ייעוץ בטחוני ומודיעין עסקי

עובדים אמינים וישרים הם נכס עצום לכל עסק. לצערנו, ישנם מקרים רבים שבהם העובדים מפרים את האמון שנתן בהם המעסיק ומבצעים במקום העבודה עבירות שונות כמו הונאה, גניבת רכוש או מידע, ריגול תעשייתי, פריצות, מעילה בכספי החברה, קבלת שוחד וכל הפרה בוטה של חוזה העסקה.

וכן גם תיעוד של פגיעה בזדון ברכוש הלקוח באמצעות שליח מהמתחרים.

כאשר מתעורר חשד לכך שעובד ביצע עבירה, ניתן לערוך חקירה ולהגיע לחקר האמת.

 

אנו ב״קלוז אפ – בילוש, מעקבים וחקירות פרטיות״ מתמחים בחקירות עובדים החשודים בדבר העבירה. אנו עומדים בצמוד להנחיות הקב״ט (קצין הביטחון) בחברה, ומבצעים מעקבים, חקירות סמויות וחקירות גלויות הכוללות תשאולים של העובדים החשודים בעבירה ושל שאר צוות העובדים. החקירות שלנו כוללת בדיקות פוליגרף המתבצעות על ידי מומחים בתחום.

בדיקות אלו בוחנות את התגובות הפיזיולוגיות של האדם הנחקר לשאלות, והן מתבססות על כך שכאשר אדם משקר חלים שינויים בקצב הדופק, בלחץ הדם ובמוליכות החשמלית של עורו.

 

בנוסף לחקירות עובדים, אנו מציעים שירותי חקירות ובדיקות פוליגרף לבחינת מועמדים למשרות שונות בחברה. בדיקות אלו מאפשרות לבדוק את יושרו ואמינותו של המועמד למשרה בטרם קבלתו לעבודה.

יכולת חייבים

חקירות יכולת חייבים

חקירת יכולת חייבים הינה חקירה שמטרתה לבחון את מצבו הכלכלי של בעל החוב.

חקירת יכולת חייבים היא הכרחית כאשר בעל החוב מתעלם מדרישת תשלום או טוען שאין באפשרותו הכלכלית לשלם את החוב.

על קהל לקוחותינו בתחום החקירות הכלכליות וחקירת יכולת חייבים נמנים חברות פרטיות ועסקים, קבלני משנה, וכן נשים גרושות שהגרוש שלהן מתחמק מתשלומי מזונות הילדים.

עוד בין לקוחותינו, בעלי עסקים שרצונם ליצור שיתוף פעולה עם עסק אחר, ומעוניינים לבחון את מצבו הכלכלי של העסק לפני ביצוע ההתקשרות עמו.


חקירות כלכליות ויכולת חייבים כוללות ביצוע חקירה כלכלית במרשתת, חקירה גלויה או סמויה וכן מעקבים סמויים.

חקירה כלכלית היא חקירה הבוחנת את מצבו הכלכלי של הנחקר וכוללת בדיקה אודות עיסוקו, איתור צווי הוצאה לפועל, איתור נכסי נדל''ן בארץ ובחו״ל, איתור כלי רכב בבעלותו,

הוכחת "מנהג בעלים" בנכס/חברה/תאגיד/רכבים, בדיקת משכורות, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים, קופות גמל וקרנות השתלמות, איתור חשבונות בנק, איתור תיקים/הליכים משפטיים ועוד...

 

אנו ב״קלוז אפ – בילוש, מעקבים וחקירות פרטיות״ מבצעים את החקירה במקצועיות ובקפדנות רבה ומצליחים לאתר גם נכסים אותם בעל החוב העלים והסתיר. ההוכחות והראיות הנאספות בחקירת יכולת חייבים, הן קבילות בבית המשפט. באמצעות הגשת הראיות האלו ניתן להוציא צו עיקול על הנכסים והרכוש של בעל החוב עד אשר יפרע את החוב שלו וישיב ללקוחותינו את הכסף המגיע להם.

האזנות סתר

גילוי האזנות סתר

האזנת סתר היא האזנה לשיחה ו/או הקלטתה ללא ידיעה וללא הסכמה של אף אחד מבעלי השיחה. האזנת סתר אסורה על פי חוק הגנת הפרטיות ומהווה עבירה פלילית.

אם אתם חושדים כי אתם קורבן להאזנות סתר, אתם מוזמנים לפנות אלינו. מרבית הלקוחות שלנו בתחום גילוי האזנות סתר הם גברים או נשים המנהלים הליך גירושין וחושדים כי מי מבני הזוג מאזינים להם, וכן מנהלי עסקים וחברות שונות החושדים בריגול תעשייתי.

 

אנו ב״קלוז אפ – בילוש, מעקבים וחקירות פרטיות״ מספקים שירות גילוי האזנות סתר ו/או צילום סמוי בבית, במשרד, במחשב, בטלפון הנייד וברכב. אנו משתפים פעולה עם מומחה בתחום אבטחת המידע המנוסה בגילוי האזנות סתר, איתור מצלמות נסתרות, איתור הקלטות, תוכנות רוגלה ותוכנות האזנה, מניעה והצפנת מידע, ביצוע וניתוח מעמיק של נתוני סלולר ושחזור מידע שנמחק. אנו מאשרים או מפריכים את החשד להאזנות באמצעות שימוש במכשירים מתקדמים ושיטות טכנולוגיות משוכללות.

בנוסף, אנו פועלים לגילוי מקור האזנה ומתחקים אחר מי ממבצעי האזנות הסתר.

Tape Machine
סמויות

חקירות סמויות

חקירות סמויות הן חקירות שמטרתן לאסוף מידע על גורם או אדם מסוים, ללא ידיעתו.

במסגרת החקירה הסמויה נוצר מגע עם הנחקר ומתנהלת עמו אינטראקציה שלעיתים קרובות היא יומיומית.

כדי לצמצם את הסיכוי שהחקירה הסמויה תיחשף ועל מנת למנוע מהאדם הנחקר לחשוד בכך שמתנהלת נגדו חקירה סמויה, חשוב מאוד לפנות אך ורק לחוקר פרטי המנוסה בחקירות סמויות.

על החוקר הסמוי לבצע עבודת מחקר מקצועית, לפעול בזהירות רבה ותוך הקפדה על כל פרט ופרט לצורך בניית סיפור כיסוי אמין ורלוונטי.

אנו ב״קלוז אפ – בילוש, מעקבים וחקירות פרטיות״ מתמחים בחקירות סמויות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.

בין השירותים שאנו מציעים ניתן למנות שליחה של חוקר/ת סמוי/ה לצורך הוצאת "הודאה" מאדם על עיסוקו, נכסיו, מעלליו, בכל תחום העולה על הדעת וזאת כמובן בידיעת והכרת מגבלות החוק.

(לדוגמא: גרוש שהעלים נכסים, עובד ב"שחור" וכדומה על מנת להימנע מתשלומי מזונות כנדרש) כמו כן השירות ניתן עבור חברות ובעלי עסקים כנגד החברה המתחרה לצורך ריגול תעשייתי, פרסום וכ''ו כעובד ו/או לקוח סמוי.

כמו גם בעלי עסקים/חברות שביקשו להעסיק חוקר פרטי ממשרדנו כעובד סמוי בחברתם על מנת לאתר ולתעד עובדים הגונבים ו/או גורמים נזק למעסיק.

 

החוקר הסמוי נעזר בשיטות שונות ומתוחכמות על מנת לאסוף מידע ונתונים על הפעילות של החברה. אנו דואגים לבנות סיפור כיסוי אמין עבור החוקר הסמוי ומתכוננים לכל התרחישים האפשריים, זאת על מנת להבטיח את הצלחת החקירה ולמנוע את חשיפתה.

פלילי

שירות זיהוי פלילי

זיהוי פלילי (מז״פ - מחלקת זיהוי פלילי) הוא תחום בקרימינולוגיה שמטרתו לסייע בפתירת פשעים על ידי שימוש בשיטות מדעיות שונות כמו בדיקת סימני DNA.

אלו סימנים גנטיים הנלקחים מזירת הפשע, ובאמצעותם ניתן לאתר את החשוד במעשה.

כאשר מתרחש פשע כמו פריצות לבתים או לעסקים שונים, המשטרה מגייסת את צוות המז״פ שלה כדי לפתור את התיק ולאתר את הפורצים.

לצערנו, משטרת ישראל מתמודדת עם מקרי פריצות רבים וחולף זמן רב עד שהיא מצליחה לטפל בכל תיק ותיק. לעיתים קרובות, ישנם תיקים הנסגרים מחוסר עניין לציבור.

בנוסף לכך, ישנם מקרים בהם אדם מואשם בפריצה על לא עוול בכפו.

 

בכדי לזרז את הליך חקירת המקרה ולהימנע מסגירת התיק המשטרתי מחוסר עניין לציבור ועל מנת למצוא את האשמים בפריצה/גניבה/גרימת נזק לרכוש בהקדם האפשרי, ניתן להיעזר בשירותי זיהוי פלילי הפועל באופן פרטי בטרם מסירת התלונה במשטרה, ו/או פנייה לגורם הפרטי לאחר סגירת התיק המשטרתי מכל סיבה שהיא.

הערה: ע"פ חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה חל איסור חקירה פרטית במקביל לחקירה המשטרתית בעודה מתקיימת.  

אנו ב״קלוז אפ – בילוש, מעקבים וחקירות פרטיות״ מבצעים בדיקות מעבדה של טביעות אצבעות, שיערות, עקבות נעליים ועוד... באמצעות מכון למדע המומחים בתחומם.

כך אנו מצליחים לאתר את האחראים לעבירות הפריצה, גניבה וגרימת נזק לרכוש ולהוביל לפתרון הפשע.

בין הלקוחות שלנו ניתן למנות אנשים פרטיים, בעלי עסקים וארגונים שונים.

CPI-COVER-3_edited.jpg
bottom of page